LUDWIG MIES VAN DER ROHE, fåtöljer, ett par, "Barcelona", Knoll Studio. - Bukowskis
Fåtöljer, 2 st. Ludwig Mies van der Rohe, "Barcelona", Knoll International. Troligen inköpta 1960-tal. Stomme av förkromat stål, rygg och sittdynor av läder. Läder med Kraftigt slitage och repor, senare stoppning. Metropol -
Fåtölj i Barcelona halvläder - Icon Mobel
Netauktion - Barcelona fåtölj, efter Ludwig Mies Van Der Rohe
Ludwig Mies Van Der Rohe Barcelona fåtölj - Stockholms Auktionsverk
FÅTÖLJ "Barcelona" kopia efter Ludwig … | Auktion.se
FÅTÖLJ MED FOTPALL, "Barcelona" | Auktion kanonauktioner.se
Mies van der Rohe Barcelona fåtölj - Stockholms Auktionsverk
FÅTÖLJ, "Barcelona". Mies van der Rohe, Knoll International, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Fåtölj (37850) via auktion | Budi.se
Kopior av Barcelonas fåtöljer - designfåtöljer - Icon Mobel
LUDWIG MIES VAN DER ROHE, fåtölj, "Barcelona", Knoll Studio. - Bukowskis
Mies van der Rohe, “Barcelona”, fåtöljer, 1 par, - Stockholms Auktionsverk
MIES VAN DER ROHE, "Barcelona", fåtöljer, ett par, 1980-tal. - Bukowskis
Ludwig Mies van der Rohe, fåtölj, "Barcelona". - Bukowskis
Se produkter som liknar Barcelona fåtölj på Tradera (608413306)
Barcelona Chair - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj, Ystad, Klaravik auktioner