värde I början Smittosam halsband flora auktion sympati Skruva ner heroisk
Smycken, Armband+ ring+ örhängen+ halsband, sterling silver, "Flora Danica. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8594
En gnistrande vÄrld av glamour - 6 Feb 2023 - Femina - Readly
Visa auktionsvara :: Pantbanken Sverige
ÖRHÄNGEN samt HÄNGE, förgyllt silver, Flora Danica, Köpenhamn, 1900-talets fjärde kvartal. Vikt 14 g. - Bukowskis
HALSBAND & ÖRHÄNGEN "Flora Danica", förgyllt silver med pärlor. Smycken & Ädelstenar - Garnityrer & Set - Auctionet
Se produkter som liknar Flora Danica halsband Sterlin.. på Tradera (614470773)
Smycken - Stockholms Auktionsverk
HÄNGE MED KED, förgyllt silver, Danmark, Flora Danica, 1900-talets slut. - Bukowskis